Dariook napisał(a):

|
Prosze Cie. Nie linkuj tutaj tego idioty. Wierzysz mu? to zapisz to w pamietniku.
|
W takim razie komu lub w co ma wierzyc kibic ? Taki ktory jest z boku, zwyklu ktory kupuje karnet czy tez bilet, i w sumie wie tyle ile przeczyta. Mowisz ze to idiota i zeby mu nie wierzyc? OK, wypunktuj go gdzie klamie.
Po szechterze czy Meresinskim kazdy madry. Ja jestem swiadom tego ze uzytkownik tt mial "pewne" info nt. tych typow, i zostal wpuszczony w maliny, ale procentowo, to jednak bardziej ma racje anizeli kłamie (imho)