regan napisał(a):

|
Ja bym chcial poznac ludzi z tej jego calej zamknietej grupy na facebooku z ktorej ponoc bierze info ten janex
|
Info o stadionie dostał jak nic od Migi-tak jak o Stechercie. On już ma informacje, nie tylko stricte transferowe. Niedługo dowiemy się od niego z kim Mroczki miały stosunki.