Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6905
Stary 02.07.2018, 19:24
BigLeb napisał(a):Wyświetl post
Do tego doprowadziło SKWK, uważali, że Wisła to samograj, że sami sobie dadzą radę bez Cupiała. Jątrzenie, bojkoty, race wszystko żeby zniechęcić Cupiała do Wisły. Osiągnęli cel ale się okazało, jak to w życiu bywa, że wszystko łatwo wygląda jak się z boku patrzy. Grabarze sekcji piłkarskiej Wisły Kraków.

To jest oczywiście tylko moje zdanie, tak to wygląda, Miski Szymańskie Dukaty itp.
Ch.uja wiesz a nie że to twoje zdanie...

Wkrecasz sobie jakas fanatyczną teorie do glowy ktora jest zgodna z twoimi przekonaniami wiec nie pisz ze to twoje zdanie. To sa twoje fanaberie
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując