mr_kwolf napisał(a):

|
Ale co mają tereny TS-u do SA? To są dwa całkiem odrębne pomioty gospodarcze. TS nawet chcąc to nie bardzo ma możliwości, żeby sprzedać tereny i dzięki temu ratować sekcje piłkarską.
|
Dlaczego nie? Nie może dokapitalizować spółki albo po prostu spłacić jej zobowiązań?