Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6899
Stary 02.07.2018, 18:33
Kemot22 napisał(a):Wyświetl post
Carlitos 1m euro, Arsenic 1.5 euro, Imaz + Velez 600 tys. euro i w zasadzie...
...spadamy do 1 ligi.

W takiej sytuacji kompletnie nie mamy obrony i kompletnie nie mamy ataku. Jak chcesz wygrywać mecze jeśli chcesz sprzedać w jednym oknie prawie wszystkich zawodników którzy gwarantują coś z tyłu i jedynych zawodników którzy gwarantują coś z przodu?

Odpowiedz cytując