Kemot22 napisał(a):

|
Carlitos 1m euro, Arsenic 1.5 euro, Imaz + Velez 600 tys. euro i w zasadzie...
|
...spadamy do 1 ligi.
W takiej sytuacji kompletnie nie mamy obrony i kompletnie nie mamy ataku. Jak chcesz wygrywać mecze jeśli chcesz sprzedać w jednym oknie prawie wszystkich zawodników którzy gwarantują coś z tyłu i jedynych zawodników którzy gwarantują coś z przodu?