czaro napisał(a):

|
Wszedłem w ten link. Czemu ten internetowy Janek tak ujada na TS? Tzn. ja czuję, że mamy do czynienia z kimś, kto naturalnie jest agresywny, przynajmniej werbalnie, ale najwyraźniej ktoś ze "starszych i mądrzejszych" powiedział mu, że na TS ujadać można/trzeba.
|
Podsumowując do tej pory aktywność Janekx89.
- 2 lata temu twierdził, że pan Meresiński to poważny inwestor, bardzo dobrze, że przejął Wisłę i dzięki niemu wróci ona na szczyt. Jak było później - każdy pamięta.
- 1 rok temu, twierdził, że Stechert Gruppe to poważna, bogata firma, która jak przejmie Wisłę - wpakuje w nią góre forsy i Wisła wróci na szczyt. Twierdził, że TS nie ma nic dogadania i ogólnie są to ludzie, którzy nie chcą oddać Wisły Stechertowi bo trzymają się stołków. Kilka miesięcy później Stechert ogłosił upadłość.
- Tego roku znów rozpoczął swój jazgot. Już wczoraj wiedział o pismie jakie dziś wysłało Wiśle miasto...
CDN?