Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6890
Stary 02.07.2018, 17:49
Nie chcę uskuteczniać teorii spiskowych,
ale czy ktoś nas nie próbuje tutaj zmusić do sprzedania intratnych gruntów TSu?

PS:
Jak czytam te posty Janekx89 to pierwsze co mi przychodzi na myśl to jego wypowiedzi przy okazji Stechert Gruppe.
Podobnie jak wtedy nagle stał się aktywny w naszej sprawie. Wtedy twierdził, że TS ma "gówno do powiedzenia" teraz dalej kontynuuje swój jazgot.
O co w ogóle wtedy chodziło? Dlaczego ktoś zadał sobie wtedy tyle trudu (uruchomił dziennikarzy, wspomnianego Janekx-a) dla tej szopki?
Po prostu ciężko mi uwierzyć, że trzeci rok z rzędu 'przypadkiem' dzieją się takie rzeczy w okół naszego klubu.
Ostatnio edytowane przez Snow : 02.07.2018 o godz. 17:58.
Odpowiedz cytując