Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6885
Stary 02.07.2018, 17:42
Starzy Bywalcy napisał(a):
Problem w tym,że nikt na takich zasadach tego stadionu utrzymać nie może.
Czynsz jest przez miasto liczony od kwoty,za jaką stadion wybudowano,a ta jest zawyżona.Za nieudolność urzędników (a może i coś więcej) chcieliby, żeby płacił klub.
Dla porównania przypomnimy tylko,że Lech za swój stadion płaci rocznie 600 tyś,a z podatku od nieruchomości jest zwolniony.
Od Wisły Kraków chce 2,6 mln+ 600 tyś podatku...
Z FB.

Tak nas miasto rucha a wy temu przyklaskujecie!

Atakujcie zarzad dalej debile... i placcie haracz Jackowi ktory nigdy nie zejdzie na psy.

Ogarnijcie sie w końcu i zacznijcie walczyć o interes Wisły w końcu bo skandalem jest, że miasto takie rachunki za stadion wystawia!!!
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując