Wyświetl pojedynczy post
Awe
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6881
Stary 02.07.2018, 17:00
Zarząd powinien skończyć tę komedię z udawaniem, że jest dobrze. Muszą po pierwsze oficjalnie przeprosić za swoją nieudolność. Po drugie powiedzieć wprost, że sytuacja jest tragiczna, stoimy nad przepaścią, że klub jest na skraju upadku. Pokazowo zrzec się swoich wynagrodzeń i zaapelować o kupowanie karnetów nawet przez osoby, które nie zamierzają chodzić. Inaczej nikt nie kupi karnetu, żeby oglądać takich piłkarzy. Możemy krzyczeć, że takich ludzi nam nie trzeba, że pikniki, że tamto, że sramto ale nie nagniemy rzeczywistości. Ludzie kupią karnet tylko na świetnie grającą drużynę albo w wyjątkowej sytuacji ratowania klubu przed upadkiem. Tak jest w każdym klubie. Ktoś (Dukat?) musi też pokazowo położyć głowę, wziąć na siebie kompromitacje z LLonchem, Carlitosem i stadionem (pani Sarapata jeszcze w piatek radośnie sobie rozmawiała w radio, że z Miastem ok, a mundial wygra Chorwacja...), żeby złagodzić trochę sytuację i nastroje. Jak będziemy udawać, że jest biednie ale ok i pisać śmieszne oświadczenia i czekać na Bragiela to możemy już kopać grób.

Edit: wzięcie żony członka rady nadzorczej na na rzeczniczkę nie jest dobrym pierwszym krokiem...
Ostatnio edytowane przez Awe : 02.07.2018 o godz. 17:06.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując