Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82981
Stary 02.07.2018, 14:21
tylko pierw:
- musimy faktycznie tyle wziąć za Carlitosa
- musimy faktycznie te miejsca zająć

nie powiem, to co się na Reymonta od...bywa od początku czerwca, to jakiś koszmar. Zaczęło się od odejścia Pola Loncha, a potem już lawina: trener out, dyrektor sportowy out, kasy brak, stadionu brak... jak z tego wyjdziemy, to naprawdę będzie można powiedzieć, że przeżyliśmy już wszystko.
Odpowiedz cytując