Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25376
Stary 02.07.2018, 12:10
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
A co do tekstów Janekxa zadam pytanie - notarialne pełnomocnictwo Bernatzkyego - to które gość widział już wpłynęło ? Bo może coś mi umknęło w międzyczasie ?
podobno wypłynie razem z nowa stroną internetową, sprawami Carillo i Wdowczyka, oraz w momencie publikacji we wrzesniu materiału przez Jadczaka. Tak więc, stay calm. Oby Nasz klub do tego momentu był na powierzchni...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując