Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6843
Stary 02.07.2018, 11:30
Mysmy chyba mieli warunkowa licencje na lige. A warunek wlasnie poszedl sie jebac.
Jesli tak to w ciagu kilku dni nam cofna licencje a wszystkie kontrakty straca waznosc.

Nie widze potrzeby aby rozwazac czy Carlitosa lepiej do Amiki czy Legii i czy za 800 tys czy za 1.2 + bonusy.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując