|
Mysmy chyba mieli warunkowa licencje na lige. A warunek wlasnie poszedl sie jebac.
Jesli tak to w ciagu kilku dni nam cofna licencje a wszystkie kontrakty straca waznosc.
Nie widze potrzeby aby rozwazac czy Carlitosa lepiej do Amiki czy Legii i czy za 800 tys czy za 1.2 + bonusy.
|