Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25369
Stary 02.07.2018, 10:50
funkykoval napisał(a):Wyświetl post

Kwoty rzucane przez Amikę i Legię, nie powalają na kolana, ba w stosunku do oferty Zagrzebia są śmieszne, tylko skąd pewność, że Carlos Lopez w jakimkolwiek innym klubie będzie grał jak w Wiśle w ostatnim sezonie?

Żadna pewnośc.
Żaden piłkarz nie zagwarantuje tego ze w klubie Y bedzie grał jak w klubie X. Czy to chodzi o transfer z B-klasy do B-klasy czy o transfer z Liverpoolu do Realu Madryt, ale myslałę ze to wszyscy wiedzą od miliarda lat.
Kwoty są smieszne, bo smieszny jest partner do rozmów. Jak idziesz do typa kupić od niego samochód, i słyszysz ze aktualny włascicel to ma same długi, to wiadome ze czekasz az oferta spadnie do poziom "okazji" bo kazdy dzien będzie powodował ze Typowi kasa bedzie to co raz bardziej potrzebna.
Dla mnie to jest sytuacja jak cwaniak czeka pod kasynem na frajera ktory siedzi aktualnie przy maszynie i wrzuca monety. Kiedy mu sie skoncza, dalej bedzie musiał gra i wtedy pozbędzie się napredce tego co jest najbardziej cenne, byle tylko jego nałóg jakim jest wrzucania kasy do maszyny, został zaspokojony.
Rodzinien potem powie ze to auto i tak bylo chuja warte, nikt by go nie odkupił a tak to nadarzyła sie okazja i trzeba sie cieszyc ze zarobił 10 tys a nie 100 tys.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując