|
o Palciciu to było głośno na naszym forum przed podpisaniem kontraktu z nim... każdy pisał o tym że to połamaniec, a mimo to nasze magiki z zarządu go przyjęły z otwartymi rękami...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|