|
Nie zdziwiłbym się, gdyby to był ktoś z osobistą urazą albo ktoś, kto stracił przez aktualnie zarządzających Wisłą. Trudno mi uwierzyć, że ktoś mógłby się tak zaangażować w bezmyślne i jednozdaniowe plucie jadem w każdym temacie. A że już kilka osób zaangażowanych wokół Wisły się tu przewinęło, to wydaje mi się to możliwe.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|