Kamson napisał(a):


Taki mamy skład dokładnie 20 dni przed pierwszym meczem z Arką.
Na gwałt potrzeba nam kogoś do środka pomocy. Oby udało się z Golem, bo w obecnych realiach byłoby to ogromne wzmocnienie. Na twitterze ktoś podawał, że niestety nie ściągniemy nikogo na skrzydło w miejsce Suljicia - może Kostal w końcu odpali? Obrona wygląda najsolidniej. Niby mamy tylko 3 środkowych obrońców, ale w razie czego można przesunąć do środka Sadloka czy Bartkowskiego i wtedy na boki mogą wskoczyć Pietrzak czy Bartosz. Mam nadzieję, że Lis wypali i okaże się solidnym grajkiem. Niestety Buchalik jest gwarantem chaosu przy każdym stałym fragmencie gry rywali. Najbardziej w oczy kłuje atak. Ondrasek przyszedł do nas 2,5 roku temu a w lidze zdobył jak dotąd całe... 9 bramek. Kolar? Wielka niewiadoma. Oby Głowa wyczarował kogoś, kto będzie w stanie strzelić chociaż te kilkanaście bramek w sezonie.
Czeka nas niełatwy sezon. Ruszajmy po karnety i wspierajmy chłopaków w każdym meczu
|
A Pan to się piłką nożną nie interesuje czy losował te składy i pozycje?