Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6820
Stary 01.07.2018, 18:15
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Toz oni tylko tego Piotrowskiego sprzedali za dobry sos, nikogo wiecej.
Poza tym Wisła nie ma takiego wsparcia sponsorskiego jak Grupa Azoty (4 mln na pierwszy zespół bez bonusów). Akademię Pogonii wspiera natomiast zarząd portów morskich w Szczecinie i w Świnoujściu.
Jakby to Wisła sprzedawała obecnie takiego Piotrowskiego, to byłoby pewnie max 800 tys., a na forum byłyby dopingujące "wrzaski", by brać i nie marudzić
Odpowiedz cytując