wiesniak842 napisał(a):

|
Toz oni tylko tego Piotrowskiego sprzedali za dobry sos, nikogo wiecej.
|
Poza tym Wisła nie ma takiego wsparcia sponsorskiego jak Grupa Azoty (4 mln na pierwszy zespół bez bonusów). Akademię Pogonii wspiera natomiast zarząd portów morskich w Szczecinie i w Świnoujściu.
Jakby to Wisła sprzedawała obecnie takiego Piotrowskiego, to byłoby pewnie max 800 tys., a na forum byłyby dopingujące "wrzaski", by brać i nie marudzić
