sedonh napisał(a):

Połamany bo złapał jeden uraz, no cóż, jak odpalony to znaczy, że bierze za dużo $$$, według mnie nieraz pokazał lepsze umiejętności techniczne niż nasz potencjalnie pierwszy skrzydłowy wg. Kamsona - Małecki
|
Masz już taką histerię na punkcie zarządu Wisły, że byś kwiczał jak zarzynana świnia nawet jakby się pozbywali Mójty albo Sergio Branco.
Palcić w każdym meczu był totalnie byle jaki, po prostu słaby transfer transfer. Facet bez szybkości, bez większych umiejętności, bez niczego wyróżniającego. Bartkowski zjadał go bez popitki, na cholerę trzymać takiego piłkarza?