Wyświetl pojedynczy post
Garret
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82955
Stary 01.07.2018, 17:47
sedonh napisał(a):Wyświetl post
Połamany bo złapał jeden uraz, no cóż, jak odpalony to znaczy, że bierze za dużo $$$, według mnie nieraz pokazał lepsze umiejętności techniczne niż nasz potencjalnie pierwszy skrzydłowy wg. Kamsona - Małecki
Masz już taką histerię na punkcie zarządu Wisły, że byś kwiczał jak zarzynana świnia nawet jakby się pozbywali Mójty albo Sergio Branco.

Palcić w każdym meczu był totalnie byle jaki, po prostu słaby transfer transfer. Facet bez szybkości, bez większych umiejętności, bez niczego wyróżniającego. Bartkowski zjadał go bez popitki, na cholerę trzymać takiego piłkarza?
Ostatnio edytowane przez Garret : 01.07.2018 o godz. 17:50.
Odpowiedz cytując