sedonh napisał(a):

Połamany bo złapał jeden uraz, no cóż, jak odpalony to znaczy, że bierze za dużo $$$, według mnie nieraz pokazał lepsze umiejętności techniczne niż nasz potencjalnie pierwszy skrzydłowy wg. Kamsona - Małecki
|
Ty widziałeś mecze Wisły że takie brednie piszesz?
Bo piszesz jakbyś był kibicem parchovii za przeproszeniem.