Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6813
Stary 01.07.2018, 14:11
Nie znam dokładnych szczegółów i czy tak było ale w Zabrzu a teraz w Sosnowcu odstawiono starszych piłkarzy bo pewnie z nimi nigdy nie awansowali do ekstraklasy bo może po prostu kręcili wałki.

Stawianie na młodych to super pomysł ale tu jest Polska piłka tu młodych jest mało i trzeba to robić etapami na spokojnie dyrektor i jego ludzie muszą miec "oko" i czas a trener czasem nawet kosztem trochę słabszych wyników dać młodym szanse gry a co najwazniejsze młodzi muszą mieć talent a nie tylko wiek.
W Wisle mamy 4 trenera 2 dyrektora i całe stado byłych i obecnych piłkarzy wszystko w 2 lata
.
Kadra na ten moment nie jest znowu taka słaba totalnej rewolucji to jeszcze nie ma i lepiej aby nie było.
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 01.07.2018 o godz. 14:16.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując