|
Kapitalny mecz Francji i Argentyny, zdecydowanie najciekawszy na tych mistrzostwach. Mbappe skradl cale show, Messi powoli sie konczy a on dopiero zaczyna. Nie na darmo porownywalny jest do genialnego Pele, ktory juz w wielu 17 lat zdobyl Mistrzostwo Swiata. Dobrze, ze trojkolorowi awansowali bo dzieki temu dalej mam komu kibicowac. I jeszcze awans Urugwaju z meczu z Mistrzem Europy, przyklejony do Ronaldo Lucas Torreira, ktory po mundialu zostanie zawodnikiem Arsenalu pozbawil go wszystkich atutow, swietna wspolpraca Suareza i Cavaniego, Urugwaj ma dwoch genialnych liderow a Portugalia tylko Ronaldo. Dziwne, ze Quaresma nie gral od poczatku, zdecydowanie dalby wiecej niz Goncalo Guedes ale to juz problem Santosa.
|