mr_kwolf napisał(a):

|
Drugi sezon? Awans z 1 ligi dzięki zjawiskom paranormalnym jest sensownym wyglądaniem? Przecież tam w kwietniu 2017, miesiąc przed końcem ligi kibice chcieli dymisji wszystkich łącznie ze sprzątaczkami, zaorania stadionu, piłkarzy badali na wykrywaczach kłamstw, a według Ciebie "sensownie" wyglądali?
|
Grali młodzi? Grali.
Skład wyglądał niewiele inaczej niż teraz? Tak.
Ostatecznie utrzymali presję i awansowali? Tak.
Brosz objął Górnika od razu po spadku i dał im awans, grając młodymi. Wywindował klub, a rok później historię znają już wszyscy.