Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6810
Stary 01.07.2018, 12:48
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Drugi sezon? Awans z 1 ligi dzięki zjawiskom paranormalnym jest sensownym wyglądaniem? Przecież tam w kwietniu 2017, miesiąc przed końcem ligi kibice chcieli dymisji wszystkich łącznie ze sprzątaczkami, zaorania stadionu, piłkarzy badali na wykrywaczach kłamstw, a według Ciebie "sensownie" wyglądali?
Grali młodzi? Grali.
Skład wyglądał niewiele inaczej niż teraz? Tak.
Ostatecznie utrzymali presję i awansowali? Tak.

Brosz objął Górnika od razu po spadku i dał im awans, grając młodymi. Wywindował klub, a rok później historię znają już wszyscy.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując