Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6808
Stary 01.07.2018, 12:23
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli przez najbliższe dwa sezony Górnik będzie kończył w górze tabeli, to nie będzie przypadek. Na razie za wcześnie by rozsądzać czy to jednorazowy wyskok czy to ma sens. Ale w I lidze, rok przed awansem, grali już fajną piłkę. Więc trzeba zaznaczyć, że to już drugi sezon tego jak sensownie wyglądają.
Drugi sezon? Awans z 1 ligi dzięki zjawiskom paranormalnym jest sensownym wyglądaniem? Przecież tam w kwietniu 2017, miesiąc przed końcem ligi kibice chcieli dymisji wszystkich łącznie ze sprzątaczkami, zaorania stadionu, piłkarzy badali na wykrywaczach kłamstw, a według Ciebie "sensownie" wyglądali?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując