TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

|
Jeżeli przez najbliższe dwa sezony Górnik będzie kończył w górze tabeli, to nie będzie przypadek. Na razie za wcześnie by rozsądzać czy to jednorazowy wyskok czy to ma sens. Ale w I lidze, rok przed awansem, grali już fajną piłkę. Więc trzeba zaznaczyć, że to już drugi sezon tego jak sensownie wyglądają.
|
Drugi sezon? Awans z 1 ligi dzięki zjawiskom paranormalnym jest sensownym wyglądaniem? Przecież tam w kwietniu 2017, miesiąc przed końcem ligi kibice chcieli dymisji wszystkich łącznie ze sprzątaczkami, zaorania stadionu, piłkarzy badali na wykrywaczach kłamstw, a według Ciebie "sensownie" wyglądali?