FraMat napisał(a):

Masz Markusie 100% racji, ale jednego nie uwzględniasz: po "sukcesie" Górnika wszystkim teraz się wydaje, że wystarczy sprowadzić młodych, ambitnych Polaków i rządzić ta ligą.
Smutne, bo przypadek Górnika jest tylko wyjątkiem potwierdzającym regułę, że grzebiąc w polskim śmietniku niewyszkolonych lub słabo wyszkolonych piłkarzy rzadko coś wynajdziemy i staniemy się nagle hegemonem
|
Właśnie wszyscy patrzą na sukces Górnika nie zauważają sukcesu Wisły, gdzie tak naprawdę przy konsekwentnym trwaniu przy strategii hiszpańskiej z drobną korektą przy podpisywaniu kontraktów plus lepszej penetracji polskiego rynku można by było ten sukces poprawić w tym lub przyszłym sezonie.