|
Chciałbym tylko zauważyć, ze ten cudowny Górnik z ich "długofalową wizją" to na razie jednosezonowy strzał po którym najprawdopodobniej niewiele im zostanie.
Wieteska już wrócił za frytki do Legii.
Kurzawa odchodzi za darmo.
Kądzior odszedł za frytki.
Żurkowski ma oferty takie same jak my za Carlitosa. Twitterowe.
W piątek Hajduk im pokazał na jakim są etapie. Tak wiem, to sparing ale jednak 4-0 nawet w sparingu nie przystoi. Nie zdziwi mnie jak w tym roku będą walczyć rozpaczliwie o utrzymanie (razem z nami) i cała teoria że trzeba stawiać na młodych zdolnym z niższych lig pójdzie w pi***.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|