|
Masz Markusie 100% racji, ale jednego nie uwzględniasz: po "sukcesie" Górnika wszystkim teraz się wydaje, że wystarczy sprowadzić młodych, ambitnych Polaków i rządzić ta ligą.
Smutne, bo przypadek Górnika jest tylko wyjątkiem potwierdzającym regułę, że grzebiąc w polskim śmietniku niewyszkolonych lub słabo wyszkolonych piłkarzy rzadko coś wynajdziemy i staniemy się nagle hegemonem
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|