max TS napisał(a):

masz racje, np. super polskie talenty Garguła, Dawidowski, Łobodziński itp.
Jakby zrobić podliczenie Polaków i obcokrajowców, na których Wisła straciła to pewnie wynik byłby podobny.
Markus ma racje. "Rewolucje" zawsze kosztują najwięcej. Nie zależnie w jakiej branży.
My już dzięki naszemu zarządowi mamy dwie rewolucje w ciągu dwóch lat. Nawet Cupiał mógłby się powstydzić.
|
Czasem rewolucje i zmiany są konieczne bo inaczej zostaniemy jak Kodak czy Nokia w czasach aparatów cyfrowych czy smartfonów.
Trwanie tego co było skończyłoby się casusem Ruchu. Trzeba było zrobić rewolucje. Odpowiedź znajdziesz w sprawozdaniu finansowym dlaczego.