Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6802
Stary 01.07.2018, 10:05
max TS napisał(a):Wyświetl post
masz racje, np. super polskie talenty Garguła, Dawidowski, Łobodziński itp.
Jakby zrobić podliczenie Polaków i obcokrajowców, na których Wisła straciła to pewnie wynik byłby podobny.
Markus ma racje. "Rewolucje" zawsze kosztują najwięcej. Nie zależnie w jakiej branży.
My już dzięki naszemu zarządowi mamy dwie rewolucje w ciągu dwóch lat. Nawet Cupiał mógłby się powstydzić.
Czasem rewolucje i zmiany są konieczne bo inaczej zostaniemy jak Kodak czy Nokia w czasach aparatów cyfrowych czy smartfonów.

Trwanie tego co było skończyłoby się casusem Ruchu. Trzeba było zrobić rewolucje. Odpowiedź znajdziesz w sprawozdaniu finansowym dlaczego.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując