Dariook napisał(a):

|
Prosze Cie. Nie zmuszaj mnie zebym zaczal wypisywac nazwiska graczy ktorzy przyszli, zarobili na kontrakcie i poszli...bo mi niedzieli braknie.
|
masz racje, np. super polskie talenty Garguła, Dawidowski, Łobodziński itp.
Jakby zrobić podliczenie Polaków i obcokrajowców, na których Wisła straciła to pewnie wynik byłby podobny.
Markus ma racje. "Rewolucje" zawsze kosztują najwięcej. Nie zależnie w jakiej branży.
My już dzięki naszemu zarządowi mamy dwie rewolucje w ciągu dwóch lat. Nawet Cupiał mógłby się powstydzić.