Wyświetl pojedynczy post
max TS
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6800
Stary 01.07.2018, 07:43
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Prosze Cie. Nie zmuszaj mnie zebym zaczal wypisywac nazwiska graczy ktorzy przyszli, zarobili na kontrakcie i poszli...bo mi niedzieli braknie.
masz racje, np. super polskie talenty Garguła, Dawidowski, Łobodziński itp.
Jakby zrobić podliczenie Polaków i obcokrajowców, na których Wisła straciła to pewnie wynik byłby podobny.
Markus ma racje. "Rewolucje" zawsze kosztują najwięcej. Nie zależnie w jakiej branży.
My już dzięki naszemu zarządowi mamy dwie rewolucje w ciągu dwóch lat. Nawet Cupiał mógłby się powstydzić.
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując