Dariook napisał(a):

To bardzo proste.
Pewnie chodzi im o to, ze Polaka mozesz sprzedac za pare baniek a zagranicznego no-name z 3 ligi po przejsciach za czapke gruszek. W dluzszej perspetywie oplacajac tych no-name pojdziesz z torbami.
|
Za czapkę gruszek? Tak jak np. Odjidia-Ofoe, Kalu Uche, Marcelo, Rudnievs, Melikson, etc. ? Na Carlitosie i Arsenicu stracimy czy zyskamy?