Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6792
Stary 30.06.2018, 21:40
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Droga ta nie będzie kontynuowana, hiszpański projekt jest wygaszany.
Co uważam za duży błąd w obecnej sytuacji. Należało wprowadzić korekty, a nie jak za Cupiała "przekładać wajche", niszczyć wszystko, popadać w nową skrajność i zaczynać od nowa.

Dziś dzięki "hiszpanskiej drodze" sytuacja Wisly, choć nadal szalenie trudna, jest lepsza niż parę lat temu choćby za Bednarza, kiedy budżet się jeszcze mniej bilansowal, płynność finansowa była jeszcze gorsza, a ogóle długi o wiele większe, na czele z "wewnętrznym zobowiązaniem" wobec TF.
Ostatnio edytowane przez Markus : 30.06.2018 o godz. 21:51.
Odpowiedz cytując