Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6761
Stary 30.06.2018, 21:23
raindog napisał(a):Wyświetl post
Przegrana w sparingu to dobry prognostyk, że nie spierdzieliliśmy przygotowania fizycznego i zawodnicy dostali wycisk. Naturalnie, ot tylko gdybanie, bo przygotowania mogły zostać spieprzone, a my gramy ultra gównianą piłkę. W każdym razie, bardziej bym się martwił, jakbyśmy na tym etapie przygotowań, wszystkie sparingi z drużynami na podobnym poziomie wygrywali.
Panie trenerze Stolarczyk, nie pierd*l pan.
Odpowiedz cytując