raindog napisał(a):

|
Przegrana w sparingu to dobry prognostyk, że nie spierdzieliliśmy przygotowania fizycznego i zawodnicy dostali wycisk. Naturalnie, ot tylko gdybanie, bo przygotowania mogły zostać spieprzone, a my gramy ultra gównianą piłkę. W każdym razie, bardziej bym się martwił, jakbyśmy na tym etapie przygotowań, wszystkie sparingi z drużynami na podobnym poziomie wygrywali.
|
Panie trenerze Stolarczyk, nie pierd*l pan.