Piotr777 napisał(a):

|
Jedna uwaga - długość i formę kontraktu muszą zaakceptować obie strony. Dlaczego zakładasz, że piłkarze chcieli wynegocjować dłuższe kontrakty? Zachowanie Lloncha i Carlitosa zupełnie temu zaprzeczają.
|
Pewnie, że obie strony muszą się zgodzić. Z tym, że wygląda to na regułę - każdy z Hiszpanów podpisał krótki kontrakt. Llonch, Carlitos, Cuesta, Imaz, Velez i Basha na dokładkę. 1+1 podpisał każdy z nich, może Velez od razu na 2. To nie jest długofalowa strategia budowania składu.