Saturas napisał(a):

|
Ja pamiętam jak odchodził Dolha, była identyczna sytuacja, z klauzulą przedłużenia. Jego agent stwierdził że takie klauzule w świetle prawa są nielegalne i miał rację, Dolha wygrał sprawę przed Fifa i mógł przejść do Lecha. Oby teraz tak nie było
|
Ponad to co napisal regan, to ten przepis 1+1 wszedl pozniej i jest zgodny z regulacjami FIFA.