Wyświetl pojedynczy post
dawiss
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82943
Stary 30.06.2018, 18:38
Saturas napisał(a):Wyświetl post
Ja pamiętam jak odchodził Dolha, była identyczna sytuacja, z klauzulą przedłużenia. Jego agent stwierdził że takie klauzule w świetle prawa są nielegalne i miał rację, Dolha wygrał sprawę przed Fifa i mógł przejść do Lecha. Oby teraz tak nie było

Ponad to co napisal regan, to ten przepis 1+1 wszedl pozniej i jest zgodny z regulacjami FIFA.
Odpowiedz cytując