Arked napisał(a):

|
My planujemy zacząć grać jakieś sparingi w normalnym składzie i zgrywać zespół czy może ja czegoś nie rozumiem i ta losowa zbieranina to jest nasz normalny skład?
|
Najwyraźniej nie rozumiesz do czego służą sparingi w początkowej fazie przygotowań.