Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82937
Stary 30.06.2018, 16:07
Saturas napisał(a):Wyświetl post
Ja pamiętam jak odchodził Dolha, była identyczna sytuacja, z klauzulą przedłużenia. Jego agent stwierdził że takie klauzule w świetle prawa są nielegalne i miał rację, Dolha wygrał sprawę przed Fifa i mógł przejść do Lecha. Oby teraz tak nie było
Mijasz sie z prawda.
Tamta klauzula byla bezprawna.
Carlitos mial kontrakt 1+1 co jest dopuszczalne
Dolha mial 1+4 co jest niedopuszczalne.

Więc mówienie, że sytuacja jest identyczna to zwykła manipulacja.

Zreszta to istota tego forum... manipulacje, niedomówienia, półprawdy, jedna strona medalu...
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując