TOMEK 11 napisał(a):

|
tak się składa, że właścicielem karty Carlitosa od jutra... jest sam Carlitos, także pójdzie gdzie zechce i zrobi co zechce
|
Gowno prawda. Jesli klub uwaza ze kontrakt jest wazny to karta bedzie siedziec w klubowej szafie do czasu az nie zapadnie jakis wyrok... a to może potrwać kupe czasu co nie jest w interesie zainteresowanych!