Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82934
Stary 30.06.2018, 14:14
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
tak się składa, że właścicielem karty Carlitosa od jutra... jest sam Carlitos, także pójdzie gdzie zechce i zrobi co zechce
Gowno prawda. Jesli klub uwaza ze kontrakt jest wazny to karta bedzie siedziec w klubowej szafie do czasu az nie zapadnie jakis wyrok... a to może potrwać kupe czasu co nie jest w interesie zainteresowanych!
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując