Kamson napisał(a):

Załóżmy, że akceptujemy ofertę klubu z Wronek czy stolicy za te "twitterowe" 800tys euro - naprawdę myślicie, że za takie pieniądze żaden turecki czy rosyjski klub nie wziąłby króla strzelców ekstraklasy? O to mi chodzi - wiadomo, że Carlitosa sprzedamy, ale na litość Boską, naprawdę kosztem wzmacniania naszych największych wrogów (pomijając laski w paski)? Chodziło mi o to, że jeśli kluby z E-klasy wyłożą takie pieniądze, to spokojnie znajdziemy nabywce spoza Polski który wyłoży podobną sumę.
Mąka w Legii, Surma w Legii, Dolha w Lechu - jazda po nich była niemiłosierna. A teraz pół forum dawajta Carlitosa do nich, niech nam w.......i ze 2 bramki na Ł3 czy ze 3 na Bułgarskiej. No kvrwa nie rozumiem. Pieniądz pieniądzem, ale jeśli byłoby stać na naszą gwiazdę Legię czy Lecha, to spokojnie powinno się go udać wypchnąć zagranicę do wielu przeciętnych (w skali europejskiej) klubów.
|
Młody ochłoń...
Jak ktoś ma fochy do klubu czy samego piłkarza że przeszedł do Legii , to lepiej niech sie zacznie cieszyć wakacjami, bo za 2 miesiące szkoła
Tutaj można miec co najwyżej pretensje, o nie wynegocjowanie za Carlosa ilości $$ adekwatnej do potencjału sportowego , a nie o kierunek transferu...
Mąka... nikt kto jest dorosłym i rozumnym człowiekiem nie ma pretensji do niego że wybrał akurat L , tylko o to że okazał się k.rwą i zgnilizną moralną , ponieważ nie zachował się fair , lecz do końca kłamał i w C+ i w innych mediach , pozował na wiernego Wiślaka , po czym okazało się że kłamał od początku
i za to ch.j mu w d.pe , a nie za to że przeszedł do L a nie dajmy na to do Pogoni Szczecin
Dolha - podobnie, przecież piłka to ich zawód i zmiana pracodawcy jest czymś naturalnym , w jego przypadku kurestwo polegalo na dogadaniu sie z Lechem za plecami Wisły w czasie gdy tez jeszcze udawał Wiślaka , krążyły po necie później fotki jego juz w szaliku Lecha , z dogadywania transferu , gdy jeszcze w najlepsze był naszym grajkiem
Surma - wątpie abyś to pamiętał , ale tu chodziło też nie o żadną Legie, tylko o całokształt jego postawy względem Wisły spuentowane wypie.doleniem naszej koszulki na murawe jeszcze za czasów baryły
Tyle.
A w temacie Carlitosa , po weekendzie będziemy bogatsi w wiedze , a przynajmniej mam taką nadzieję.