Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82924
Stary 30.06.2018, 12:25
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Załóżmy, że akceptujemy ofertę klubu z Wronek czy stolicy za te "twitterowe" 800tys euro - naprawdę myślicie, że za takie pieniądze żaden turecki czy rosyjski klub nie wziąłby króla strzelców ekstraklasy? O to mi chodzi - wiadomo, że Carlitosa sprzedamy, ale na litość Boską, naprawdę kosztem wzmacniania naszych największych wrogów (pomijając laski w paski)? Chodziło mi o to, że jeśli kluby z E-klasy wyłożą takie pieniądze, to spokojnie znajdziemy nabywce spoza Polski który wyłoży podobną sumę.


Mąka w Legii, Surma w Legii, Dolha w Lechu - jazda po nich była niemiłosierna. A teraz pół forum dawajta Carlitosa do nich, niech nam w.......i ze 2 bramki na Ł3 czy ze 3 na Bułgarskiej. No kvrwa nie rozumiem. Pieniądz pieniądzem, ale jeśli byłoby stać na naszą gwiazdę Legię czy Lecha, to spokojnie powinno się go udać wypchnąć zagranicę do wielu przeciętnych (w skali europejskiej) klubów.
Młody ochłoń...

Jak ktoś ma fochy do klubu czy samego piłkarza że przeszedł do Legii , to lepiej niech sie zacznie cieszyć wakacjami, bo za 2 miesiące szkoła

Tutaj można miec co najwyżej pretensje, o nie wynegocjowanie za Carlosa ilości $$ adekwatnej do potencjału sportowego , a nie o kierunek transferu...

Mąka... nikt kto jest dorosłym i rozumnym człowiekiem nie ma pretensji do niego że wybrał akurat L , tylko o to że okazał się k.rwą i zgnilizną moralną , ponieważ nie zachował się fair , lecz do końca kłamał i w C+ i w innych mediach , pozował na wiernego Wiślaka , po czym okazało się że kłamał od początku

i za to ch.j mu w d.pe , a nie za to że przeszedł do L a nie dajmy na to do Pogoni Szczecin

Dolha - podobnie, przecież piłka to ich zawód i zmiana pracodawcy jest czymś naturalnym , w jego przypadku kurestwo polegalo na dogadaniu sie z Lechem za plecami Wisły w czasie gdy tez jeszcze udawał Wiślaka , krążyły po necie później fotki jego juz w szaliku Lecha , z dogadywania transferu , gdy jeszcze w najlepsze był naszym grajkiem

Surma - wątpie abyś to pamiętał , ale tu chodziło też nie o żadną Legie, tylko o całokształt jego postawy względem Wisły spuentowane wypie.doleniem naszej koszulki na murawe jeszcze za czasów baryły


Tyle.

A w temacie Carlitosa , po weekendzie będziemy bogatsi w wiedze , a przynajmniej mam taką nadzieję.
Odpowiedz cytując