serek.c2 napisał(a):

|
Odpocząłbyś sobie od forum, ogólnie od Wisły, bo już tego Twojego .......enia się czytać nie da...
|
Ignorowanie pajaca to najzdrowsze podejście. Niech się produkuje, wiadomo że i tak nic sensownego nie napisze. Rok szkolny się skończył, musi pewnie odreagować czerwony pasek po świadectwie.