Hives4 napisał(a):

|
Jutro już 1 lipca, więc prawdopodobnie okaże się, że to "zapalenie ucha" jest tak poważne, że z obawy o zarażenie kolegów Carlitos opuścił klub na czas nieokreślony xD
|
Odpocząłbyś sobie od forum, ogólnie od Wisły, bo już tego Twojego .......enia się czytać nie da...