Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82921
Stary 30.06.2018, 12:17
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Co tu sie kurde odpierdziela? kupujemy Lisa za 500tys, teraz pojawia sie informacja o kolejnym bramkarzu a nagle za chwile oddany najlepszego napastnika poprzedniego sezonu za bezcen bo potrzebujemy pieniedzy. Normalnie jak w jakims filmie komediowym
Nue kupiliśmy, 500 tys. to ekwiwalent za wyszkolenie rozłożony na wiele lat. Lech niechciał chłopakowi robić pod górkę.
Dla nas to inwestycja, liczymy na zwrot.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując