mitmichael napisał(a):

Co tu sie kurde odpierdziela? kupujemy Lisa za 500tys, teraz pojawia sie informacja o kolejnym bramkarzu a nagle za chwile oddany najlepszego napastnika poprzedniego sezonu za bezcen bo potrzebujemy pieniedzy. Normalnie jak w jakims filmie komediowym
|
Nue kupiliśmy, 500 tys. to
ekwiwalent za wyszkolenie rozłożony na wiele lat. Lech niechciał chłopakowi robić pod górkę.
Dla nas to inwestycja, liczymy na zwrot.