Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82917
Stary 30.06.2018, 11:08
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Co tu sie kurde odpierdziela? kupujemy Lisa za 500tys, teraz pojawia sie informacja o kolejnym bramkarzu a nagle za chwile oddany najlepszego napastnika poprzedniego sezonu za bezcen bo potrzebujemy pieniedzy. Normalnie jak w jakims filmie komediowym
Tak, to jest bardzo dziwne. Więcej wiedzielibyśmy, co myśleć o klubie i osobach w nim pracujących, gdybyśmy znali kulisy tego transferu.

Co do Carlitosa - preferencja czasowa w spółce bez płynności jest oczywiście bardzo wysoka. Lepsze 800 tys. euro za Carlitosa tu i teraz, niż jakiś hipotetyczny milion za miesiąc. Jeżeli nie ma pieniędzy na rachunkach, to choćby nie wiem, jak Sarapata z Dukatem koncentrowali się na wiślackiej dumie i pięknej historii klubu, to nie urodzą i trzeba sprzedawać.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując