mitmichael napisał(a):

Co tu sie kurde odpierdziela? kupujemy Lisa za 500tys, teraz pojawia sie informacja o kolejnym bramkarzu a nagle za chwile oddany najlepszego napastnika poprzedniego sezonu za bezcen bo potrzebujemy pieniedzy. Normalnie jak w jakims filmie komediowym
|
Tak, to jest bardzo dziwne. Więcej wiedzielibyśmy, co myśleć o klubie i osobach w nim pracujących, gdybyśmy znali kulisy tego transferu.
Co do Carlitosa - preferencja czasowa w spółce bez płynności jest oczywiście bardzo wysoka. Lepsze 800 tys. euro za Carlitosa tu i teraz, niż jakiś hipotetyczny milion za miesiąc. Jeżeli nie ma pieniędzy na rachunkach, to choćby nie wiem, jak Sarapata z Dukatem koncentrowali się na wiślackiej dumie i pięknej historii klubu, to nie urodzą i trzeba sprzedawać.