Wyświetl pojedynczy post
IrasArgor
Junior Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82916
Stary 30.06.2018, 10:31
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Ludzie, w poważniejszych miejscach jeszcze się dobrze okienko nie otwarło, a wy już Carlitosa wypychacie. Może odejść za miesiąc, nawet parę meczy u nas zagrać wcześniej. Oferty będą, na pewno lepsze niż jakieś 800 tysięcy z Poznania. Wystarczy wytrzymać ciśnienie.
Pytanie jak duże jest ciśnienie na kasę. Nie wiem do końca jak zła jest sytuacja finansowa. Ale w najgorszym scenariuszu może być tak, że pieniądze za Carlitosa są potrzebne na wczoraj i nie ma możliwości by się wstrzymywać ze sprzedażą. Dlatego zarząd rozważa tylko aktualne oferty. Wiadomo to czysta spekulacja.
Odpowiedz cytując