Co tu sie kurde odpierdziela? kupujemy Lisa za 500tys, teraz pojawia sie informacja o kolejnym bramkarzu a nagle za chwile oddany najlepszego napastnika poprzedniego sezonu za bezcen bo potrzebujemy pieniedzy. Normalnie jak w jakims filmie komediowym
