Dariook napisał(a):

|
A co sie mamy odnosic jak juz na wstepie jest bzdura. Brleka udalo sie sprzedac...gorzej ze zysku z tego zadnego a Maczynski odszedl za "polskie" pieniadze.
|
A czy kasa za Brleka nie została policzona jako zysk? Inna sprawa, że faktycznego zysku z tego nie ma, ale pieniądze nam się należą.