Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6755
Stary 29.06.2018, 23:59
Dariook napisał(a):Wyświetl post
A co sie mamy odnosic jak juz na wstepie jest bzdura. Brleka udalo sie sprzedac...gorzej ze zysku z tego zadnego a Maczynski odszedl za "polskie" pieniadze.
A czy kasa za Brleka nie została policzona jako zysk? Inna sprawa, że faktycznego zysku z tego nie ma, ale pieniądze nam się należą.
Odpowiedz cytując