Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82910
Stary 29.06.2018, 23:25
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nasz zarząd sprzeda Carlitosa do któregokolwiek klubu z naszej ligi, to będzie soczysty strzał w ryj dla wszystkich naszych kibiców. Naprawdę chcą sobie powiększyć spore już grono swoich przeciwników?


To co się dzieje w klubie od zakończenia poprzedniego sezonu zaczyna przyprawiać o mdłości. Nie wszystko jest winą zarządu, ale sprzedaż najlepszego zawodnika do jednego z największych wrogów będzie już tylko i wyłącznie ich winą. Wątpię by po takiej akcji średnia widzów na mecz przekraczała 5-6 tysięcy.


Drogi zarządzie, ogarnijcie się, póki nie jest za późno.
Strzał w pysk to może być tylko dla rozpieszczonych pocupiałowych panienek i bardzo dobrze, przyda Wam się na otrzeźwienie. Co my, kosę mamy z Legią albo Lechem? Bo w to że walczymy z nimi o mistrzostwo to wierzą tylko jakieś sierotki, niestety wbrew faktom. O czym Ty człowieku bredzisz?!

Carlitos nie wiem czy jest wart więcej niż 1.5 mln euro, chyba że by poszedł do Chin, Turcji albo Rosji. To jedt niemłody koleś który w żadnej poważnej lidze się nie przebił, a nasza poważna nie jest.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.06.2018 o godz. 23:30.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując