|
Ludzie, w poważniejszych miejscach jeszcze się dobrze okienko nie otwarło, a wy już Carlitosa wypychacie. Może odejść za miesiąc, nawet parę meczy u nas zagrać wcześniej. Oferty będą, na pewno lepsze niż jakieś 800 tysięcy z Poznania. Wystarczy wytrzymać ciśnienie.
|