Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82905
Stary 29.06.2018, 23:05
Załóżmy, że akceptujemy ofertę klubu z Wronek czy stolicy za te "twitterowe" 800tys euro - naprawdę myślicie, że za takie pieniądze żaden turecki czy rosyjski klub nie wziąłby króla strzelców ekstraklasy? O to mi chodzi - wiadomo, że Carlitosa sprzedamy, ale na litość Boską, naprawdę kosztem wzmacniania naszych największych wrogów (pomijając laski w paski)? Chodziło mi o to, że jeśli kluby z E-klasy wyłożą takie pieniądze, to spokojnie znajdziemy nabywce spoza Polski który wyłoży podobną sumę.


Mąka w Legii, Surma w Legii, Dolha w Lechu - jazda po nich była niemiłosierna. A teraz pół forum dawajta Carlitosa do nich, niech nam w.......i ze 2 bramki na Ł3 czy ze 3 na Bułgarskiej. No kvrwa nie rozumiem. Pieniądz pieniądzem, ale jeśli byłoby stać na naszą gwiazdę Legię czy Lecha, to spokojnie powinno się go udać wypchnąć zagranicę do wielu przeciętnych (w skali europejskiej) klubów.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując