Szneka napisał(a):

Kolego Ciebie RODO nie obowiązuje? 
Tak na poważnie. Wyciągnijmy ile się da za Carlitosa.Fajny pomysł z tym że 1 mln euro+ Michalak do nas.
Widząc co się dzieje w Naszej Wiśle wierzę że młodzież której z konieczności musimy zaufać pociągnie Nas mocno w górę. Lis Grym Wojtkowski Arsenić Halilovic i inni
|
Czy ktoś powiedział, że 1 mln euro i Michalak definitywnie(!!!) do nas czy tak tylko sobie marzycie i będzie np. 1 mln zł, a Michalak na rundę albo max sezon (albo wcale).