|
Ludzie, przecież Carlitos nie idzie do Miedzi Legnica, a to jest w tym momencie nasz rywal. I to optymistycznie patrząc. Nie byliśmy w stanie skusić żadnego się liczącego zawodnika z pierwszej ligi, a niektórzy dalej myślą że gramy o mistrza i co więcej myśla, że inni dalej nas tak postrzegają...
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|