Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82892
Stary 29.06.2018, 17:45
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nasz zarząd sprzeda Carlitosa do któregokolwiek klubu z naszej ligi, to będzie soczysty strzał w ryj dla wszystkich naszych kibiców. Naprawdę chcą sobie powiększyć spore już grono swoich przeciwników?


To co się dzieje w klubie od zakończenia poprzedniego sezonu zaczyna przyprawiać o mdłości. Nie wszystko jest winą zarządu, ale sprzedaż najlepszego zawodnika do jednego z największych wrogów będzie już tylko i wyłącznie ich winą. Wątpię by po takiej akcji średnia widzów na mecz przekraczała 5-6 tysięcy.


Drogi zarządzie, ogarnijcie się, póki nie jest za późno.
Może przyda się niektórym taki soczysty strzał w ryj żeby zrozumieć wreszcie, że jesteśmy na samym dole łańcucha pokarmowego Ekstraklasy. Piłkarze od lat odchodzą od nas do innych polskich klubów traktując to jako awans sportowy i finansowy (Burliga, Mączyński itd.).
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując